blask�� (0 tétel)
50 forint 1983
zsolnay ibolyás tányér
csabai ékes
iparművész nyaklánc
falióra súly
rácz
tűzaranyozott
pecsétviasz
biedermayer
bonbonos
komáromi kacz endréné
saláta
akt rézkarc
front munka
herendi porcelán hecsedli
alföldi rózsás
1863
gádor emil
erdős péter
kittenberger
orrefors
hatalmas szőnyeg
csupor lászló
szőtt terítő
varró doboz