boda%20dezs%EF%BF%BD%EF%BF%BD (0 tétel)
arcopal france
szüretelő pohár
ezüst bogyós
pelikán töltőtoll
endrei zalán
kitűző medál
szőnyi rézkarc
iparművész ékszer
százados
platina ékszer
petróleum lámpa alkatrész
arab asztal
porcelán süteményes tányér
alföldi arany
kerámia nyuszi
gubányi
vezetékes telefon
parafa kép
20 arany
sodrony
múmia
kahla cicás
antik porcelán csésze
karikás peti
2 pengő 1936