bohemia krist��ly v��za (0 tétel)
határ jános
adderley s
bieder komód
üvegbetét
férfi arany karperec
fém szobor
restaurált
schmidt egon
pajzspecsétes
fondü
szobotka imre
vászon törölköző
arany opál
ezüst sütemény
tengeralattjáró
bánáti
meister anker
teás szett
drasche fiú
izsépy kerámia
parfümös üvegcse
dömötör gizella
art deco nő
hegyi györgy
1000 pengő 1944