borsos miklós (2 tétel)
Borsos Miklós (1906-1990): Kávéházban, Ady mű rézkarc, hidegtű illusztrációja, 1961 - ritka, gyűjtői
5.000 HUF
13.82 USD
reinkarnáció
nodding figura
art deco fali��ra
zvezda 54 weiss manfred pop art spaceage space age
szőrme csizma
tanyai tájkép
huller ágoston festményei
petykó
pala utca
tihanyi móló
vg
kerámia csali kancsó
amigurumi baba
29a
koli
intarziás bútor szekrény
deák bliszter 2003
polgár lászló
fából készült karácsonyfadísz
arany ékszer brillel
macskaszemmel
német kerámia fej korsó
régi üveg tej
retro francia pohár
kézműves egyedi maci