bronz angyal (0 tétel)
20 forint 1989
faragott falikép
hollóházi tete
dísztörölköző
togo
bihon
zagreb
haranghy
cirill
károlyi istván
szecessziós óra
fülöp
üveg citromfacsaró
larimár fülbevaló
aranyozott bankjegy
ónémet ülőgarnitúra
tökgyalu
társas
kék barackvirág
rotary
angyalkás
zsolnay malac
ütő
zsolnay sószóró
17 század