cellba baba (1 tétel)
Schoberl & Becker Celluloid Kislány Baba 43 46cm Cellba Doll Antik Régi Lány Játékbaba Mermaid Sellő
25.000 HUF
69.44 USD
tonala
karácsonyfadísz rózsaszín
gyűrű arany 53
zsolnay kék pöttyös
vendéglős
b hajdú lászló
50 líra
csodaország
vászon hímzett
annuska báránnyal
mozart bögre
mn jelvény
herendi csikk
angyal csúcsdísz
zsolnay teás alátét
szeged képeslap
70 éves
diósgyőri
üvegkancsó kék
páros szilke
molnár kerámia
alföldi kínáló
kristály üdítős
kossuth zsuzsanna
aranyozott étkészlet