christian dior (0 tétel)
fekete madár kerámia váza
fametszet 1854
i andrás emlékérme
elena khmeleva
fz
szép réz gyertyatartó
mag u s
gdr német porcelán figurális
dalmata kutya
eichwald asztalközép
ásvány hamus
fáklyaláng
eladó tányérok
gyöngy sáltű
rézkarc rézlemezen
reinkarnáció
keletei jenő
barokk tálaló étkező garnitúra
mosonvármegye
intarziás bútor szekrény
ukrajna unc
füles köretes tál
sarreguemines u
mitológia jelenetes porcelán
orosz ezüst borostyán