constantin (11 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 10. 07:36
350.000 HUF
982.77 USD
Feltöltve: 2024. jan. 15. 17:15
45.000 HUF
126.36 USD
Feltöltve: 2024. jan. 15. 17:07
45.000 HUF
126.36 USD
Feltöltve: 2024. márc. 08. 06:48
7.000 HUF
19.66 USD
1 rubel 1898
régi fa
zsolnay köretes tál
cukorka
vetítővászon
certina női
felső szekrény
zsolnay mokka
miniatűr portré
eozin gerezdes
cat
st dupont
csád
hamutál üveg
barokk kézitükör
virágok
zsolnay piros pöttyös bögre
dán bútor
sólyom porcelán
antik söröskorsó
régi kép
17 századi
csipkés párna
hatvani perlusz gyula
borotva kés