Összes kategóriában

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

csendélet (30 tétel)
"A. D.E. BOER" Asztali csendélet festmény (1777) "A. D.E. BOER" Asztali csendélet festmény (1777)
Hitelesített felhasználó
1.900 HUF 6.39 USD
Séday Éva : Virág csendélet Séday Éva : Virág csendélet
Ingyenes szállítás

Séday Éva : Virág csendélet

Lejárat: 5 óra 55 perc0 licit
119.999 HUF
60.000 HUF 201.64 USD
Ingyenes szállítás

Séday Éva : Virág csendélet

Lejárat: 5 óra 55 perc0 licit
119.999 HUF
60.000 HUF 201.64 USD
Gyönyörű olaj  csendélet Gyönyörű olaj  csendélet

Gyönyörű olaj csendélet

Lejárat: 17 óra 0 perc0 licit
16.500 HUF
14.500 HUF 48.73 USD
GYÖNYÖRŰ VIRÁG CSENDÉLET SZERÉNY KERETBEN GYÖNYÖRŰ VIRÁG CSENDÉLET SZERÉNY KERETBEN

GYÖNYÖRŰ VIRÁG CSENDÉLET SZERÉNY KERETBEN

Lejárat: 18 óra 43 perc0 licit
18.000 HUF
9.900 HUF 33.27 USD
Antik asztali csendélet festmény Kálmán Antik asztali csendélet festmény Kálmán

Antik asztali csendélet festmény Kálmán

Lejárat: 1 nap 2 óra0 licit
25.000 HUF 84.01 USD
Hatalmas méretű antik festmény asztali csendélet Hatalmas méretű antik festmény asztali csendélet
65.000 HUF 218.44 USD
Virág csendélet olaj vászon festmény Virág csendélet olaj vászon festmény

Virág csendélet olaj vászon festmény

Lejárat: 1 nap 2 óra0 licit
10.000 HUF 33.61 USD
Antik  csendélet olaj vászon festmény jelzett utca jelenet Antik  csendélet olaj vászon festmény jelzett utca jelenet
15.000 HUF 50.41 USD
Antik  csendélet olaj vászon festmény jelzett Antik  csendélet olaj vászon festmény jelzett
15.000 HUF 50.41 USD
Színes virág csendélet olaj karton festmény Színes virág csendélet olaj karton festmény
10.000 HUF 33.61 USD
Hitelesített felhasználó
1.900 HUF 6.39 USD
Kőrösy jelzéssel, Csendélet zöldségekkel, olaj festmény Kőrösy jelzéssel, Csendélet zöldségekkel, olaj festmény
90.000 HUF 302.45 USD
Antik virág csendélet ismeretlen festőtől . Antik virág csendélet ismeretlen festőtől .
Hitelesített felhasználó
35.000 HUF
1.900 HUF 6.39 USD
Hangulatos gobelin kép modern keretben, hibátlan, csendélet, virágcsokor 2 Hangulatos gobelin kép modern keretben, hibátlan, csendélet, virágcsokor 2
10.000 HUF
5.000 HUF 16.80 USD
Csendélet homárral Csendélet homárral
Hitelesített felhasználó

Csendélet homárral

Lejárat: 4 nap 17 óra0 licit
45.000 HUF 151.23 USD
Antik páros csendélet 1904 ből Antik páros csendélet 1904 ből

Antik páros csendélet 1904 ből

Lejárat: 4 nap 19 óra0 licit
40.000 HUF
25.000 HUF 84.01 USD
Ismeretlen jelzéssel: Asztali csendélet Ismeretlen jelzéssel: Asztali csendélet

Ismeretlen jelzéssel: Asztali csendélet

Lejárat: 4 nap 23 óra1 licit
2.200 HUF 7.39 USD
Kedves kis kortárs festmény, csendélet Kedves kis kortárs festmény, csendélet

Kedves kis kortárs festmény, csendélet

Lejárat: 5 nap 1 óra0 licit
9.000 HUF 30.25 USD
Csodás színekben pompázó nagy méretű csendélet Csodás színekben pompázó nagy méretű csendélet
78.000 HUF 262.13 USD
Régi gyönyörű csendélet! Régi gyönyörű csendélet!
Ingyenes szállítás Hitelesített felhasználó

Régi gyönyörű csendélet!

Lejárat: 5 nap 21 óra0 licit
8.000 HUF 26.88 USD
Csendélet akvarell vízfestmény Csendélet akvarell vízfestmény

Csendélet akvarell vízfestmény

Lejárat: 6 nap 7 óra0 licit
7.000 HUF
6.000 HUF 20.16 USD
Barokk csendélet olaj-vászon cca.1800 körül Barokk csendélet olaj-vászon cca.1800 körül
299.999 HUF
299.000 HUF 1,004.82 USD
Alpesi csendélet olaj vászon festmény Alpesi csendélet olaj vászon festmény

Alpesi csendélet olaj vászon festmény

Lejárat: 7 nap 16 óra0 licit
10.000 HUF 33.61 USD
Kalló csendélet 50 cm x 70 cm olaj farost Kalló csendélet 50 cm x 70 cm olaj farost

Kalló csendélet 50 cm x 70 cm olaj farost

Lejárat: 7 nap 16 óra0 licit
15.000 HUF 50.41 USD
Csendélet, olaj festmény vásznon, a festmény 34x64,  kerettel 54x84 cm Csendélet, olaj festmény vásznon, a festmény 34x64,  kerettel 54x84 cm
59.000 HUF
35.000 HUF 117.62 USD
Badics Csendélet olaj-vászon 85X110 cm Badics Csendélet olaj-vászon 85X110 cm

Badics Csendélet olaj-vászon 85X110 cm

Lejárat: 7 nap 18 óra0 licit
90.000 HUF
89.999 HUF 302.45 USD
Bolgár József  Csendélet olaj 60X80+keret Bolgár József  Csendélet olaj 60X80+keret

Bolgár József Csendélet olaj 60X80+keret

Lejárat: 7 nap 20 óra0 licit
120.000 HUF
119.999 HUF 403.27 USD
Sugár Gyula Csendélet Sugár Gyula Csendélet

Sugár Gyula Csendélet

Lejárat: 8 nap 0 óra0 licit
99.000 HUF 332.70 USD
Naiv görögdinnyés csendélet HB, 2000 Naiv görögdinnyés csendélet HB, 2000

Naiv görögdinnyés csendélet HB, 2000

Lejárat: 9 nap 6 óra0 licit
2.999 HUF
2.000 HUF 6.72 USD
VIRÁGCSOKOR VÁZÁBAN asztali csendélet GOBELIN VIRÁGCSOKOR VÁZÁBAN asztali csendélet GOBELIN
3.000 HUF 10.08 USD
Asztali csendélet, virággal, palackkal Asztali csendélet, virággal, palackkal

Asztali csendélet, virággal, palackkal

Lejárat: 13 nap 17 óra0 licit
18.000 HUF
11.900 HUF 39.99 USD