danish (6 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 16:03
405 HUF
1.12 USD
18. századi Dán Royal Copenhagen Teatartó / 18th century Royal Copenhagen Danish Porcelain Tea Caddy
250.000 HUF
689.10 USD
Dán kerámia mécsestartó,kültéri-Soholm-(Söholm,dán)
Söholm-Danish
3.700 HUF
10.20 USD
Feltöltve: 2023. dec. 16. 04:55
34.900 HUF
96.20 USD
Feltöltve: 2023. júl. 09. 05:01
6.000 HUF
16.54 USD
taft
ezüst púderes
porcelán tálaló
zsolnay cserépkályha
réz csavar
majorette
lány cicával
kristály asztalközép
régi vászon
zámbó kornél
német gyűrű
amerigo
üveg ló
egérkés
würzl
romantikus festmény
reborn
boros kínáló palack
bíró lajos
katona klári
9k arany
porcelán sün
marcus aurelius
kenyeres
felmosó