debreczeny (1 tétel)
Debreczeny Zoltán(1952- ):vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, alumínium keretben,44×34 cm
75.000 HUF
207.43 USD
varázsfuvola
karácsonyi szalvéta
spárga herendi
hollóházi süteményestál
csillagjegyes kaspó
svájci frank ezüst
karácsonyfadísz gablonzi
gőcze
kerámia buddha
karácsonyi képek
lámpás karácsonyfadísz
gyertyatartó csipesz
fonyód képeslap
anglepoise
kumpost éva kerámia
10000 pengő 1946
karácsonyfadísz hordó
horgolt tunika
zsolnay egeres bögre
hőálló jénai
virgács
műszaki könyvek
galambos nő
réz liba
ujpál györgy kerámia