debreczeny (1 tétel)
Debreczeny Zoltán(1952- ):vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, alumínium keretben,44×34 cm
75.000 HUF
206.58 USD
alföldi piros arany
fehérarany karlánc
olasz tányérok
tóth festmény
gombahatározó
bajor fiú
rudolf dénár
villeroy boch schramberg
király géza
antik sérült festmény
tynell
lip óra
zománcozott medál
balatoni világos
üveg tulipán
alföldi porcelán süteményes tányér
herpay józsef
lendület autó
100 forint 1983
citrin ezüst fülbevaló
kanyargó
apátfalvi tányérok
kisezüst vitézségi
25000korona
alföldi müzlis tál