donner gertrúd (17 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 06. 09:51
245.000 HUF
676.97 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 10. 06:11
29.000 HUF
80.13 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 19:26
68.000 HUF
187.89 USD
Feltöltve: 2024. márc. 19. 09:49
59.999 HUF
165.78 USD
Feltöltve: 2024. márc. 03. 13:54
11.500 HUF
31.78 USD
Feltöltve: 2024. jan. 05. 15:12
39.000 HUF
107.76 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 08:31
27.000 HUF
74.60 USD
Donner Gertrúd porcelán akt, hibátlan, 40 cm, jelzett, szignó
40 cm, szignó, jelzett, hibátlan, gyönyörű állapot
115.000 HUF
317.76 USD
Feltöltve: 2023. okt. 17. 17:08
59.000 HUF
163.02 USD
Feltöltve: 2023. szept. 30. 22:48
13.000 HUF
35.92 USD
Feltöltve: 2023. aug. 31. 19:32
99.000 HUF
273.55 USD
szakés
porcelán lovas hintó
pengő 1944
mézborostyán
antal irén
fa asztali lámpa
tortatartó
zsolnay falikép
házivászon
dolgozó
balmoral
csatkai
rosenthal teáskészlet
vintage táska
hollywood
napoleon szobor
palotás
pisztoly öngyújtó
vöröskeresztes
elefánt szobor
nagy béla
remekírók
cseléd hívó
daróczi
ón doboz