eötvös (22 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 07. 18:11
22.000 HUF
61.78 USD
Gyűjtői csemege.1894.B.Eötvös József könyv,pecsétekkel,szignóval.Aranyozott vászon Gottermayer kötés
40.000 HUF
112.33 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 15:35
18.000 HUF
50.55 USD
Eötvös József, Báró: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az álladalomra I-III., jó állapotban
14.990 HUF
42.10 USD
Feltöltve: 2024. márc. 10. 08:04
5.500 HUF
15.45 USD
Feltöltve: 2024. márc. 06. 07:06
29.900 HUF
83.97 USD
Feltöltve: 2024. febr. 16. 07:05
3.800 HUF
10.67 USD
Feltöltve: 2024. jan. 22. 19:06
4.000 HUF
11.23 USD
Feltöltve: 2024. jan. 12. 02:38
30.000 HUF
84.25 USD
Feltöltve: 2023. dec. 02. 09:25
9.800 HUF
27.52 USD
Feltöltve: 2023. nov. 29. 02:00
4.000 HUF
11.23 USD
Feltöltve: 2023. aug. 07. 17:42
9.800 HUF
27.52 USD
Feltöltve: 2023. júl. 18. 22:23
18.000 HUF
50.55 USD