eisele gyula (1 tétel)
kerekes asztal
speedmaster
omo
orion lámpa
klopfoló
1948 forint
szász endre napfény
elena
réz intarziás
drasche kancsó
porcelán fejű
torta csipesz
százados
muzsnay ákos
colostok
kristály csengő
kék alföldi porcelán
elekthermax
masszív ezüst
antik sörösüveg
ezüst schilling
tóthfalusi
hulk
bavaria kanna
képeslap csomag