erdélyi szász (0 tétel)
mentő
képkeret 50
10 pengő 1944
aranyozott ezüst nyaklánc
berta sándor
parrag emil
1 forint 1952
római bronz
zoltánfy
alföldi szivecskés
szalvéta gyűjtemény
muránói asztalközép
herendi kosfejes kaspó
porcelán asztali óra
varga erik
vase
hollóházi lámpa
vászonzsák
piros fotel
kínai teáskanna
rovarok
1 cent
üveg cica
kínai teáscsésze
nils holgersson