esso (2 tétel)
koloniál csillár
óra 8 napos
sósborszeszes
emile
foxi maxi
óra tank
magyar nemzetért
zománc mosdó
neobarokk intarziás asztal
fólia karácsonyfadísz
hummel doboz
mérleg serpenyő
márna
molnár magda
diósy jános
pohár römer
fábri zoltán
antik képeslapok
koldus és királyfi
aranyozott zsebóra
macska bögre
betlehem figurák
biltons bögre
nagy gabriella
élesdy rézkarc