ez��st keresztel�� poh��r (0 tétel)
műanyag váza
győrffy sándor
funko
rohamjelvény
antik női fülbevaló
kézzel festett pohár
fa hintaló
gubbio
bieder váza
habsburg ottó
vászonfazék
erzsébet királyné képeslap
josef steidl
zsolnay mászó
zsolnay modern váza
csépa
tálka müzlis
fogantyú bakelit
menza minta
ónémet asztalka
horn gyula
faragott kereszt
jelzett fa
gerhardt
mécsestartó angyal