ez��st talpas poh��r (0 tétel)
holland óra
nosztalgia
zsolnay pompadour iii
majorette
longines női
pénzes
szaloncukor doboz
katona klári
faberge tojás
weil
zsolnay hangulat
magasfényű
antik lakat
3133
gyöngyhímzés
intarziás kép
röviditalos pohár
empir vitrin
zománcozott edény
makovecz imre
vetítővászon
margarétás porcelán
bőr dzseki
thun étkészlet
5 forint 1984