fényes adolf (28 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 26. 09:51
1.400.000 HUF
3,868.43 USD
FÉNYES ADOLF (1867-1945): A völgy 45,5*60,5 cm olaj-vászon
Aukción vásárolt eredeti festmény
750.000 HUF
2,072.37 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 13:58
650.000 HUF
1,796.06 USD
Feltöltve: 2023. aug. 28. 16:43
499.000 HUF
1,378.82 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 05:50
480.000 HUF
1,326.32 USD
Feltöltve: 2023. szept. 01. 17:04
380.000 HUF
1,050.00 USD
Feltöltve: 2024. márc. 13. 08:47
299.000 HUF
826.19 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 09:24
81.000 HUF
223.82 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 14:42
55.000 HUF
151.97 USD
Feltöltve: 2023. máj. 28. 06:48
40.000 HUF
110.53 USD
Feltöltve: 2023. aug. 01. 07:09
40.000 HUF
110.53 USD
Feltöltve: 2023. jún. 17. 17:44
30.000 HUF
82.89 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 08:43
27.500 HUF
75.99 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 12:09
12.000 HUF
33.16 USD
Fényes Adolf Téli tündérmese, festmény művészeti plakátja, havas tájkép folyó híd mező kisváros szán
9.400 HUF
25.97 USD
Feltöltve: 2023. aug. 17. 08:18
6.900 HUF
19.07 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 12:09
2.999 HUF
8.29 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 08:36
2.500 HUF
6.91 USD
herendi arany
beszterce
holokauszt
krokodil
intarziás asztal
réz lámpa
12 személyes
kakaó
kislány kerámia
pipagyűjtemény
régi tányér
kabinet sor
cigarettás
réz falilámpa
art deco nő
bánáti
iparművészeti váza
porcelán teáskészlet hollóházi
csali kancsó
faunfejes
teás szett
rendőrség
sajt tartó
100 korona
zsolnay medál