fali��ra holland (15 tétel)
Feltöltve: 2023. szept. 20. 20:49
64.000 HUF
176.48 USD
Feltöltve: 2023. szept. 12. 10:47
2.100 HUF
5.79 USD
Feltöltve: 2023. szept. 05. 08:55
3.000 HUF
8.27 USD
Feltöltve: 2023. okt. 05. 19:07
6.500 HUF
17.92 USD
Kék fehér, antik holland,(XIX.sz.) Louis Apol: Téli táj - Petrus Regout fali tányér porcelán/fajansz
9.200 HUF
25.37 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 16. 16:23
59.000 HUF
162.69 USD
Feltöltve: 2024. márc. 13. 19:17
22.000 HUF
60.66 USD
Feltöltve: 2024. márc. 23. 04:14
1.499 HUF
4.13 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 16. 13:46
11.000 HUF
30.33 USD
alfred lakos
hajnalka mintás
petróleum főző
mido
ökörvérmázas
ezüst fagylaltos kanál
zsolnay korsó
gara arnold
warrings komód
fehér étkészlet
üveg fiók
büfé
magyar érmék
forint 1946
július meinl
schumacher
fém lámpa
doulton
zsolnay pillangós teás
ujházi
ékszeres szekrény
károly markó
pamutvászon
zsolnay pillangó mintás
réz fotókeret