fali��ra holland (17 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 16. 16:23
59.000 HUF
163.05 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 16. 13:46
11.000 HUF
30.40 USD
Eladva: 2024. márc. 28. 14:18
Feltöltve: 2024. márc. 23. 04:14
1.499 HUF
4.14 USD
Feltöltve: 2024. márc. 13. 19:17
22.000 HUF
60.80 USD
Kék fehér, antik holland,(XIX.sz.) Louis Apol: Téli táj - Petrus Regout fali tányér porcelán/fajansz
9.200 HUF
25.43 USD
Kék fehér festett holland porcelán fali tányér, szőlő szüret bor, jelzett, hibátlan Royal Goedewagen
Feltöltve: 2023. okt. 05. 19:07
6.500 HUF
17.96 USD
Feltöltve: 2023. szept. 20. 20:49
64.000 HUF
176.87 USD
Feltöltve: 2023. szept. 12. 10:47
2.100 HUF
5.80 USD
Feltöltve: 2023. szept. 05. 08:55
3.000 HUF
8.29 USD
aréna
a műveltség könyvtára
fafigura
alföldi szivecskés
kolié
agip
zsúrkocsi kerek
dohányzacskó
ussr porcelán
ezüst könyvjelző
lőrincz vitus
mázas váza
viktória lámpa
paradicsom madaras váza
bodrogkeresztúri bagoly
heinrich
festett asztal
theodor klotz
gyerek kanál
asztal székekkel
voglauer
mércés
bartók béla
kántor és kun gazda
antik fém doboz