Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
fali téka (29 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 06. 15:49
25.000 HUF
69.39 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 16:48
80.500 HUF
223.45 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 07:44
19.800 HUF
54.96 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 08:13
24.000 HUF
66.62 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 09:22
34.900 HUF
96.88 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 08:18
32.300 HUF
89.66 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 14:48
22.500 HUF
62.46 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 18:45
13.500 HUF
37.47 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 22:56
13.900 HUF
38.58 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
277.58 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. jan. 12. 12:34
15.000 HUF
41.64 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
115.000 HUF
319.22 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
85.000 HUF
235.94 USD
Feltöltve: 2023. szept. 22. 12:15
7.950 HUF
22.07 USD
Feltöltve: 2023. aug. 08. 18:23
8.500 HUF
23.59 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között