fejfed�� (0 tétel)
intarziás fa doboz
ajkai pohár
szentkorona
vidor
herendi viktória mintás süteményes készlet
fábiánné
lemberg
kahla mesés
kahla kistányér
régi német porcelán
porcelán gzhel
ametiszt köves arany gyűrű
makart
élesdy rézkarc
bőr lámpa
tóth ernő festmény
szecessziós falitükör
herendi osztott
tekla nyaklánc
herend oriental
hal villa
bonzo
női ruha alkalmi
chemnitz
neobarokk fésülködőasztal