galambot etet�� l��ny (0 tétel)
emese falvédő
baba alexander
mayer alajos
ezüst medál modernista
vaj borostyán
kártyanaptár 1961
vásároljon
zsolnay vízhordó nő
védőnői
kőbányai kancsó
aranyozott gránát
mitológiai festmény
1962 augusztus
eozinos női akt
ajka kristály dekantáló
kerámiák butella
ibanez
hertay mária rézkarc
állami díj
200 forintos unc
zsolnay patika edény
moduláris
antik fischert
piros gyertyatartó
bordás pohár