golyós üveg (14 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 16:46
2.800 HUF
7.76 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 16:40
2.800 HUF
7.76 USD
Szépséges, nagyobb méretű aranyozott, golyós lábakon álló, üveg betétes hamutartó, hamutál hímzéssel
5.500 HUF
15.24 USD
Feltöltve: 2024. márc. 16. 19:55
14.999 HUF
41.55 USD
Feltöltve: 2024. márc. 13. 21:33
15.490 HUF
42.91 USD
Feltöltve: 2024. febr. 15. 09:33
159.000 HUF
440.50 USD
Feltöltve: 2024. febr. 13. 14:54
21.900 HUF
60.67 USD
Feltöltve: 2023. nov. 23. 00:35
3.800 HUF
10.53 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 19:12
12.000 HUF
33.25 USD
Feltöltve: 2023. okt. 16. 15:26
6.000 HUF
16.62 USD
Feltöltve: 2023. okt. 10. 19:19
7.000 HUF
19.39 USD
fátyolüveg pohár
etióp tűzopál
eszter
réz edény
neobarokk kisasztal
viktória készlet
japán fametszet
technic lego
urszinyi
enoch wedgwood
szemüvegek
wm csepel
antik kék üveg
fejfedő
hangrud
kínai zománc
szentgály
balaton akvarell
dorohoi
faragott elefánt
szecessziós ón
tűzoltó sisak
eozin cica
völgyi dezső
balogh péter