gottermayer (4 tétel)
Gyűjtői csemege.1894.B.Eötvös József könyv,pecsétekkel,szignóval.Aranyozott vászon Gottermayer kötés
40.000 HUF
110.61 USD
Jókai Mór/A Három Márványfej.73. Kötet.Aranyozott lapélekkel,Félbőr Gottermayer kötés,1897. 356 olda
14.900 HUF
41.20 USD
Feltöltve: 2024. márc. 04. 11:08
14.809 HUF
40.95 USD
fiókjelző
sl
spode csésze
21db karácsonyfadísz
rózsakvarc nyakék
asztali ra
forraszt
kubel
art deco z
tam��s
karácsonyfadísz pók
csald
romkert
alföldi tulipános bögre
régi magyar kávéfőzők
rajz 1890
enoch wood
200 forintos 2007 fc
zsolnay pillangómintás tálka
létra játék
kulcsos dugóhúzó
retro francia pohár
fehérarany medál brill
duplafalu üvegpohár
kvarc ra