gulden (3 tétel)
speci
íriszek
fa esernyőtartó
szentkuthy
boney
hagymamintás tál
etnikai ékszer
pm kerámia
aranyozott evőeszközkészlet
precíziós
józsa poppea
bagoly könyvvel
rózsaszín párduc
népi hímzés
bizsu klipsz
porcelánmedál
rumini
csendéletek
román porcelánok
royal crown derby
alkalmi bélyegzés
csiszolt talpas pohár
ovális keretben
faipari
hol melyik