gy��r�� ��ra (0 tétel)
herendi kitty minta
nolipa istván pál
borostyán színű üvegkészlet
ezüst kulcstartó 925
dali szobor
puja rezső
szentképek imakönyvbe
hollóházi madár mintás
garányiné katalin
rézből
régi fa képkeret
vastagfalú üveg
ulászló ezüst dénár
józsa jános grafika
játék automata
aranyozott gránát
1948 5
coctail
karácsonyfadísz oroszlán
ötvös lászló
ezüst fűszertartó szett
teáskészlet dobozában
porcelán hal art deco
rézkarc halász
gyönyörű szecessziós lámpa