gyimes (1 tétel)
kertész erzsébet
ezüst ásvány medál
oberglas
hintázó
selyem nyakkendő
karácsonyfadísz toboz
vászon fazék
légy jó mindhalálig
kisasszony csengő
aranyozott falióra
piros bross
porcelánmedál
aquincum csibe
florentin tálca
fátyol üveg váza
csendéletek
ólomkristály kosár
bunker
musk
fali suba
arató váza
kelen
ezüst brill
menza mintás alföldi
macska medál