h��zi tibor (0 tétel)
ezüst kar
christian fischer
szamosújvár
tolvaly ernő
75
xviii századi
alföldi bogyós
herendi gyümölcs mintás
dirndli
virágos csésze
zsolnay pár
zöld turmalin
sárga üveg váza
nádasdy
ungváry
borotva tok
2 forint 1965
basilides barna
molnár piroska
hegyalja
bányász istván
tűzi aranyozott
kút kifolyó
bácskai
jelzett kerámia