halászok rézkarc (0 tétel)
női bőr cipő 38
majerník
salgótarjáni pohár
fújt üveg gömb
ezüst ragyogó
boteh
budavári sándor
üveg karácsonyi dísz
15000 forint
réz morzsalapát
5 frank 1868
adolf matura
kahla pipacs
restaurált szék
zene béla
hollóházi keménycserép
indonéz fülbevaló
zsolnay dobozka
hőálló jénai
milky
rudolf dénár
nagyméretű festmények
pipázó ember
szende dezső
hímzett kardigán