halas étkészlet (11 tétel)
6 személyes, antik, jelzett, ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, fa dobozban
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
19.840 HUF
55.12 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti dobozában
23.650 HUF
65.71 USD
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas étkészlet, eredeti fa dobozában
21.950 HUF
60.99 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 02:00
60.000 HUF
166.71 USD
Feltöltve: 2023. nov. 28. 02:00
42.000 HUF
116.70 USD
21.950 HUF
60.99 USD
Feltöltve: 2023. aug. 23. 15:44
16.000 HUF
44.46 USD
hatalmas zsolnay
gábor marianne
brockwitz
fürdőszoba tükör
néprádió
zománc karkötő
jade köves gyűrű
lata lászló
balaton rézkarc
18 karátos
fajansz kiöntő
tóth szvetlana
retro kanna
ezüstözött doboz
karóra cornavin
skruf
pancza ildikó
csoki
pató
herendi viktória süteményes
cell
sorozat
ásvány ékszer
söröskorsó zsolnay
bencs gábor