herendi bécsi rózsa (3 tétel)
gorka lívia kerámia
csapatkereszt
hollóházi kenguru
antik bécsi
irha bunda
antik dohányzóasztal
reneszánsz szekrény
rózsa kvarc
bánfi józsef
1812
onix ékszer
távirányítós pingvin
rozsdamentes
vászonfazék
tél
aranyozott dollár
csodalámpa
hollóházi scarbantia
üzlet berendezés
2 heller
kars
homonna
pesthidegkúti váza
indigó
antik szobainas