herendi viktória mintás gyűrűtartó (16 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 08:39
10.500 HUF
29.23 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 02. 15:37
10.700 HUF
29.79 USD
Herendi Viktória mintás porcelán gyűrű tartó, tálka, kínáló, kézzel festett, jelzett, vitrin minőség
23.000 HUF
64.04 USD
Herendi Viktória mintás ovális formájú hamutál csikkelnyomó nélkül
Arany szegélyes hamutál (gyűrűtartó) önmagában
4.500 HUF
12.53 USD
Feltöltve: 2024. jan. 13. 14:16
7.800 HUF
21.72 USD
Feltöltve: 2023. jún. 28. 10:22
4.990 HUF
13.89 USD
Feltöltve: 2023. jún. 02. 16:08
11.900 HUF
33.13 USD
cseréptányér
rózsagömb
marcell
arató jános
figurális falikar
dobay ferenc
fiókos fűszertartó
herman ottó
vadász kalap
kis
szász tányér
kőből
fehér porcelán váza
intarziás tálaló
soproni szőnyeg
kaucsuk ezüst nyaklánc
viktor
ló festmény
hollóházi hajnalka étkészlet
fa szita
öntözőkanna
öntöttvas oszlop
nagy gábor
gmunder
balassagyarmat