hertay mária rézkarc (7 tétel)
Hertay Mária: Metróépítés, rézkarc - szocreál grafika, 1960-as évek - Munkácsy Mihály-díjas grafikus
34.500 HUF
95.83 USD
Feltöltve: 2023. dec. 16. 15:46
10.000 HUF
27.78 USD
Feltöltve: 2023. nov. 21. 09:49
79.000 HUF
219.44 USD
Feltöltve: 2023. szept. 22. 17:02
6.400 HUF
17.78 USD
mezei virágos
márky
wagner jános
vászon terítő
antik könyves szekrény
eozin jegesmedve
régi függöny
zsolnay sün
mszmp
panofix
kocsonyás tál
pengő 1944
kristály színes
altwien porcelán
jurcsák váza
gőgös gúnár
állatbőr
1974
csipke csík
zámbó kornél
antik társasjáték
cseléd hívó
zsolnay pocakos
kis asztalka
zumpfe klára