hollóházi ametiszt (2 tétel)
art deco hajós fiú
nagy sándor szobrok
antik szekrény restaurált
jan van huysum
fekete felső
virágszirmos
ezüst 800 cigaretta
kicsibögre
virág üvegdísz
rézkarc paraszt
24 karátos aranyozott bankjegy
simonjanos
régi antik porcelánfejű
s bors
állatok konferenciája
kötött ruhás baba
faszén vasalók
dalmata kutya
kovács margit pár
oszlopos ra
tihanyin
ezüst gyűrű női 5 5
vintage parfüm nina ricci
myra üveg
selmecbányáról