hollóházi garden (62 tétel)
hollóházi medve
bajonett szurony
samara
jugoszlávia unc
réz dugóhúzó
ezüst ikon
balogh erzsébet
szász medál
szakácskönyvtartó
omega jumbo
markolat
kalap tartó
zilzer hajnalka
galambász
potemkin
mécsestartó angyal
földrajz atlasz
fa szekrény
juhász sándor
grosse
restaurálandó
hollóházi szász endre falitányér
duschanek jános
antik rézkarc
félixfürdő