hollóházi váza (8 tétel)
Lejárat: 14 óra 32 perc0 licit
35.000 HUF
35.000 HUF
20.000 HUF
55.25 USD
korondi kerámiák
tömörgumi
glass vase
üveg darab
rózsaolaj tartó
75 éves a forint
ólomkristály pohár készlet
antik örlő
esernyők
kártyanaptár 1961
eozin üveg
sinkó jános
brauswetter falióra
majolika figurális
szemet gyönyörködtető
dezső miklós
gerhardi
bélyeg korea
aranyozott tányérok
art deco sérült
türkmén tekke szőnyeg
ebp
antik óra szerkezetek
eternal beau
sárkányölő szentgyörgy