holl��h��zi k��csag (0 tétel)
gömbváza
gépkarabély
jézus születése
zsolnay pipacs
prohászka józsef
porcelán nyuszi
legras
kapuzár
ágyelő
népi pad
1932
fehérarany karikagyűrű
varga mátyás
ötvösékszer
zsolnay kék váza
barokk fa szobor
népi szoknya
kresz mária
intarziás tálaló
hollóházi télapó
polcos
ázsiai szekrény
régi vászon
ufo
wok