i vh (5 tétel)
Eladva: 2024. máj. 08. 20:39
Eladva: 2024. ápr. 01. 14:35
Eladva: 2024. márc. 20. 06:00
exkluzív
falit
1877
zenélő óra
üveg vitrin
ezüst keresztelő pohár
bravo
mitterteich
szélkakas
rökk
zsolnay eozin török
magyar iparművészet
búzavirág mintás zsolnay váza
metszett üveg
könyves vitrin
szobrász
fajansz kínáló
lukács kató
somogyi jános
üvegnegatív
dán szék
török jános sérült
aranyozott fülbevaló
hifitorony
orosz gyűrű