ii erzs��bet (0 tétel)
herendi viktória mintás kínáló
népi ékszer
porcelán falitányér
könyvek
alföldi sültes
szűrő
orsovai
intarziás íróasztal
bakelitlemez
rézkarcok
madarassy
csorba
vászon szőttes
antik ezüst gyűrű
kuvasz
ágyú hüvely
gorka lívia váza
lemez doboz
1 korona 1915
séday éva
szente
harencz jános
kínai ruha
zara
gép