intarziás (51 tétel)
Intarzia kép, gyönyörű keretben, ajándéknak is kiváló dekoráció is, képkeret aranyozott. Alpesi táj?
Komód,Smizett, Éjjeli szekrény,Comodino.Art Deco,Tv,szekrény, posztamens szobortartó, intarziàs szép
Eladva: 2024. ápr. 15. 21:06
Eladva: 2024. márc. 28. 05:54
Eladva: 2024. márc. 23. 19:34
Eladva: 2024. márc. 13. 17:02
Eladva: 2024. márc. 05. 21:25
Eladva: 2024. febr. 27. 11:08
MA MINDENT ELADOK!!! :) Gyönyörű, vintage intarziás kétfiókos asztalka / sublót
KIHAGYHATALAN ÁRON! CSAK MA!!
Eladva: 2024. febr. 14. 23:05
ajka kristály pezsgős
tizennyolc
mode wiener
cseresznyés csendélet
6 35
honv
horváth lőrinc
gőcze
harsányi zsuzsanna
óriáskerék
muránói szobor
garfield zseb
angyalkás képkeret
természetbarát
kicsi kiöntő
karácsonyi mintás porcelán
hozomány láda
vietnam dong
francia bizsu
karácsonyfadíszek gablonz
réz morzsalapát
kályha láb
herendi apponyi színes
gránit padlóváza
adventi kalendárium