Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
intarziás bútor szekrény (43 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 11. 12:12
54.000 HUF
149.88 USD
Feltöltve: 2024. máj. 09. 19:13
170.000 HUF
471.85 USD
Feltöltve: 2024. máj. 09. 18:55
145.000 HUF
402.46 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 17:47
165.000 HUF
457.97 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 16:44
102.400 HUF
284.22 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 16:47
2.200.000 HUF
6,106.31 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 22:04
44.500 HUF
123.51 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 14:58
80.000 HUF
222.05 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 12:38
220.000 HUF
610.63 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 18:45
155.000 HUF
430.22 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 10:08
520.000 HUF
1,443.31 USD
Feltöltve: 2024. márc. 20. 17:25
90.000 HUF
249.80 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
277.56 USD
Feltöltve: 2024. febr. 17. 17:59
90.000 HUF
249.80 USD
Feltöltve: 2024. febr. 16. 08:28
96.500 HUF
267.84 USD
Feltöltve: 2024. jan. 10. 10:10
80.000 HUF
222.05 USD
Feltöltve: 2023. dec. 23. 18:28
149.000 HUF
413.56 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 10:58
44.900 HUF
124.62 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 10:58
39.900 HUF
110.75 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 12:19
885.000 HUF
2,456.40 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 18:03
899.000 HUF
2,495.26 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 02:00
160.000 HUF
444.10 USD
Feltöltve: 2023. nov. 03. 16:30
179.900 HUF
499.33 USD
Feltöltve: 2023. szept. 09. 18:06
95.000 HUF
263.68 USD
Feltöltve: 2023. júl. 06. 15:20
299.000 HUF
829.90 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között