intarzia kép (1 tétel)
kártyamintás
bokros birman
bross jelzett
arkadia
lázár
fekete madonna
intarziás kisasztal
tatra asztal
légli
100 kasmír
hálóruha
német fajansz
nescafé bögre
fodros függöny
gyógyszeres tégely
pandás
lándzsahegy
dunaharaszti
royal garden
szőnyeg piros
kovácsoltvas lakat
sörcsapoló
platinum
női cipő 39
murano virág