iparm��v��sz v��za (0 tétel)
ezüst nyaklánc medállal
spárgás
védőnő
pénzesláda
madaras festmény
rábalux
türkmén szőnyeg
fél pár
14k arany medál
kubista szobor
levél formájú
ifj
zsolnay eozin oroszlán
jakovits józsef
kocsonyás alföldi
ezüst levélbontó kés
kolozsvári puskás
gösser
állítható ezüst gyűrű
antik akvarell
ón figura
manó füles
vászon hímzett
2 gulden
len ruha