Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
istenség (16 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 10:44
15.000 HUF
41.35 USD
Antik aranyozott réz trébelt poncolt váza hindu istenséggel,madár és,stilizált buja növény mintákkal
99.990 HUF
275.61 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 00:27
79.990 HUF
220.48 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 17:23
10.000 HUF
27.56 USD
Feltöltve: 2024. febr. 17. 16:32
15.000 HUF
41.35 USD
Feltöltve: 2024. febr. 06. 18:48
12.500 HUF
34.45 USD
Feltöltve: 2023. dec. 08. 11:45
75.000 HUF
206.73 USD
Feltöltve: 2023. nov. 28. 02:00
4.500 HUF
12.40 USD
Feltöltve: 2023. okt. 29. 18:18
49.990 HUF
137.79 USD
Feltöltve: 2023. okt. 09. 23:09
54.990 HUF
151.57 USD
Feltöltve: 2023. júl. 11. 10:16
2.999 HUF
8.27 USD
Feltöltve: 2023. jún. 16. 10:07
49.990 HUF
137.79 USD
Feltöltve: 2023. jún. 16. 08:57
12.000 HUF
33.08 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
herendi nagyméretű váza
tamási áron
bánfalvi
pál gyula
szivecskés zsolnay bögre
parlament
forbát
csörgős korsó
anne
pavilon
reklám világító
beteg
gyelmis
zsolnay gerezdes váza
karácsonyfadísz házikó
lamp
thomas porcelán
ezüst keresztelő pohár
régi vas
ólomkatonák
ikea tányér
rózsaszín korall
tálaló felső
öntöttvas teáskanna
zentai