italm��r�� (0 tétel)
üveglap
porcelán oroszlán
thai
kávéskanál
tüziaranyozott
korall gyűrű
tűzaranyozott
italia
widder
borotva élező
akt rézkarc
20 forint 1983
türkizkék
étkészlet angol porcelán
1859
felülbélyegzett
léghajó
rekeszzománc váza
nikotex
michelin
asztali petróleum lámpa
gyerekágy
gránát köves
bokhara
hollóházi barokk váza