johanna (22 tétel)
Feltöltve: 2024. febr. 23. 18:45
980 HUF
2.72 USD
Feltöltve: 2024. márc. 01. 17:53
2.500 HUF
6.93 USD
Feltöltve: 2023. nov. 14. 06:30
2.999 HUF
8.31 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 14:47
3.000 HUF
8.32 USD
Feltöltve: 2023. szept. 23. 06:32
3.500 HUF
9.70 USD
Karl Swoboda (1824-1870) II Johanna kasztíliai királynő. Rézkarc,üvegezett fa keretben, 24,5×33,5 cm
9.500 HUF
26.33 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 02:00
42.000 HUF
116.43 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 22:08
68.000 HUF
188.50 USD
Feltöltve: 2023. nov. 22. 20:42
79.000 HUF
218.99 USD
Feltöltve: 2024. febr. 08. 08:58
85.000 HUF
235.63 USD
Feltöltve: 2023. jún. 21. 11:41
560.000 HUF
1,552.36 USD
füstölő tartó
drasche pillangó
hollóházi népviseletes
whiskys
art deco cukortartó
zsolnay eozin béka
kovácstűzhely
kerámia kancsó
zsalugáter
mir szőnyeg
felfújható
felhúzható
benkő
beszédes lászló jános
labor üveg
sági
kerámia papagáj
kookaburra
hímző
magnó kazetta
sidelszki
francia antik
25000 korona 1922
art deco tálca
pecsétgyűrű férfi