képkeret (217 tétel)
Eladva: Tegnap, 20:39
Eladva: Tegnap, 18:04
Eladva: 2024. máj. 03. 16:46
Antik Hölgy portré fotó csodás antik ovális képkeretben fotó 1920-30 as évek Karsa Kázmér műhelyéből
Intarzia kép, gyönyörű keretben, ajándéknak is kiváló dekoráció is, képkeret aranyozott. Alpesi táj?
Eladva: 2024. ápr. 24. 20:03
Eladva: 2024. ápr. 23. 20:59
Eladva: 2024. ápr. 19. 12:52
Eladva: 2024. ápr. 13. 21:46
Eladva: 2024. ápr. 10. 21:22
kés bak
aquincum őz
sütemény tartó
lisner
bánat
kristály kosaras csillár
mickey egér
gomblyuk jelvény
fajansz teáskészlet
kitűző magyar
szomália
gendzsi
gyöngyház ezüst medál
pollock
moncsicsi bögre
hunyady
ens volkstedt
anonimus
réz üveg
duarius
zománcozott ezüst
gyönyörű antik
gyógyszerészeti
art deco étkészlet
100 dollár